Dziękujemy za zainteresowanie ofertą. Prosimy o przesłanie dokumentów za pomocą formularza:

Wgraj CV z dysku
Wgraj LM z dysku
Wgraj dokument
*wymagane pola

ZPM Grajewo

Specjalista ds. Marketingu
Więcej
Mniej

Wymagania :
– wykształcenie wyższe (zarządzanie i marketing)
– co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
– umiejętność myślenia strategicznego i analitycznego w zakresie rozwoju rynku
– dobra znajomość języka angielskiego
– bardzo dobra znajomość obsługi komputera
– umiejętność pracy w zespole
– prawa jazdy kat.B wraz z umiejętnością samodzielnego prowadzenia auta

Główne obowiązki :
– przygotowanie strategii marketingowej marki
– tworzenie i realizcja planów promocji
– budowanie świadomości marki
– zarządzanie budżetem
– współpraca z firmami zewnętrznymi (agencje reklamowe, drukarnie)

OFERUJEMY:
– ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
– podnoszenie kwalifikacji zawodowych
– zdobywanie nowych doświadczeń
– wynagrodzenie adekwatne do poziomu realizacji zadań

Mlekpol