This is some flash content - you'll need the flash plugin to see it


AKTUALNOŚCI

SM MLEKPOL ponownie na branżowym podium. Teraz walczy o głosy konsumentów.


Prestiżowe Złote Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich Polagra Food 2017 dla Chłodnika Warzywnego MLEKPOL i serka śmietankowego Łaciatego z suszonymi pomidorami. To nie koniec rywalizacji. Trwa głosowanie w plebiscycie o Złoty Medal - Wybór Konsumentów. Przyłącz się!

Zagłosuj na produkty SM MLEKPOL. Sąd Konkursowy Złotego Medalu MTP na Międzynarodowych Targach Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD 2017 pod przewodnictwem Prof. dr hab. inż. Henryka Jelenia z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Wydziału Nauk o Żywności i Żywieniu, przyznał w głosowaniu tajnym Złote Medale MTP. Dwa z nich przypadły naszym wyrobom. Teraz Ty możesz oddać swój głos i wskazać najsmaczniejszy produkt. Chłodnik warzywny MLEKPOL oraz Serek Śmietankowy Łaciaty z suszonymi pomidorami zasługują na Twój głos. To proste i nic nie kosztuje!

Na stronie http://zlotymedal.mtp.pl/pl/wybor_konsumentow-glosowanie/242/ wystarczy odnaleźć swojego faworyta i oddać swój głos! Polecamy zapoznanie się z regulaminem głosowania: http://zlotymedal.mtp.pl/pl/wybor_konsumentow/regulamin_glosowania/

Głosować można do 30 października 2017 r.