This is some flash content - you'll need the flash plugin to see it


AKTUALNOŚCI

MLEKPOL z nagrodami

Potrójne laury za działalność biznesową dla Spółdzielni Mleczarskiej MLEKPOL.

Tytuł Dobrej Marki 2016 dla serków Łaciatych śmietankowych.

MLEKPOL dziś to 12 nowoczesnych zakładów, w tym 5 w województwie podlaskim. Skupujemy 15% krajowego mleka, półtora miliarda litrów rocznie. W imieniu Zarządu, pracowników i producentów mleka dostarczających najlepsze polskie mleko – dziękuję za wyróżnienia. – powiedziała Małgorzata Cebelińska, Kierownik Działu Handlu Zagranicznego SM MLEKPOL w Grajewie odbierając statuetki podczas gali plebiscytu Podlaska Złota Setka Przedsiębiorstw 2016.

Producent m.in. mleka Łaciatego otrzymał tym razem wyróżnienia w kategoriach Inwestor Roku 2015, Lider Biznesu wśród firm dużych i Największy przychód netto za rok 2015. W ubiegłym roku SM MLEKPOL w rankingu Złotej Setki zdobyła miano największego pracodawcy Podlasia. Organizatorem rankingu Podlaska Setka Przedsiębiorstw od 13 lat jest „Kurier Poranny". Na podstawie danych finansowych wyróżniane są firmy - liderzy przedsiębiorczości Podlasia.

Listopad przyniósł także laury marce Łaciate. Tytuł DOBRA MARKA 2016 – Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii serki kanapkowe otrzymały serki Łaciate śmietankowe.

Wyróżnienie to przyznawane jest najbardziej innowacyjnym, rozwijającym się i najbardziej rozpoznawalnym markom na polskim rynku. Na podstawie analizy danych określających wartość, aktywność oraz rozpoznawalność poszczególnych marek oraz wyników badania konsumenckiego redakcja Biznes Trendy w dzienniku Rzeczpospolita przyznaje już od 7 lat tytuł Dobrej Marki. W wiosennej edycji programu to zaszczytne miano otrzymało mleko Milatte od SM MLEKPOL, w kategorii Odkrycie Roku.

W 2015 roku tytuł ten przyznano mleku Łaciate oraz śmietankom Łaciatym.