This is some flash content - you'll need the flash plugin to see it


AKTUALNOŚCI

Tradycyjny smak w nowoczesnym wydaniu. SM MLEKPOL ułatwia życie.

Masło ekstra Łaciate prosto na stół. Doceniane przez konsumentów i cukierników wyśmienite masło od Spółdzielni Mleczarskiej MLEKPOL w Grajewie teraz również w nowym, wygodnym opakowaniu.

Lekki i praktyczny kubek w formie maselniczki ułatwia przechowywanie i serwowanie produktu. Estetyczne opakowanie umożliwia postawienie masła na stole pośród dań bez konieczności przekładania go do innego naczynia. Wysoka jakość kubka oraz dodatkowa zabezpieczająca folia gwarantują dłuższy termin przydatności do spożycia – 60 dni. Masło ekstra Łaciate w kubku jest tak samo smaczne jak to, znane konsumentom do tej pory. – informuje Ewa Gromadzka, kierownik marketingu SM MLEKPOL w Grajewie.

Masło ekstra Łaciate powstaje z najlepszej jakości śmietanki. Jest naturalnym źródłem niezbędnych dla organizmu człowieka witamin: A, D, E i K.

To idealna baza zdrowych kanapek, niezastąpiony składnik tradycyjnych ciast, kremów i deserów oraz pełnowartościowe dopełnienie potraw. Masło ekstra Łaciate jest sprzedawane także w postaci kostki i osełki.