This is some flash content - you'll need the flash plugin to see it


AKTUALNOŚCI

Superbrands 2012 dla marki ŁACIATE Po raz kolejny z rzędu marka Łaciate otrzymała tytuł Superbrands - czyli znalazła się w gronie najsilniejszych marek konsumenckich na polskim rynku.


Superbrands 2012 dla marki ŁACIATE
Po raz kolejny z rzędu marka Łaciate otrzymała tytuł Superbrands - czyli znalazła się w gronie najsilniejszych marek konsumenckich na polskim rynku.Tytuł ten przyznawany jest przez organizację Superbrands, działająca od 16 latw ponad 85 krajach. Superbrandswyłoniła najsilniejsze marki konsumenckie na polskim rynku po raz szósty. Wybór powierzany jest każdorazowo Radzie Marek - niezależnemu gremium ekspertów, podejmujących decyzje w oparciu o takie kryteria jak: rozpoznawalność marki, unikalny charakter korzyści, które oferuje marka oraz siła więzi z klientami. W tym roku wyboru dokonali także konsumenci.Nagroda Superbrands jest jedynym na rynku wyróżnieniem dla firmy za wieloletnią pracę na rzecz silnej marki.

- My taką pracę wykonujemy co roku – mówi Edmund Borawski Prezes Spółdzielni Mleczarskiej MLEKPOL, właściciela marki ŁACIATE.  –To nasza najsilniejsza marka, co mobilizuje nas do ciągłego dbania o jej wizerunek, ale przede wszystkim
o jakość produktów występujących pod tą marką – dodaje. Z ŁACIATYM mlekiem weszliśmy na rynek 16 lat temu i od razu zyskaliśmy stałe grono odbiorców. Konsumenci docenili smak, jakość i wygodę oferowanego przez nas produktu – kontynuuje E. Borawski. -Teraz w gamie produktów marki ŁACIATE mamy również masło, śmietankę o różnej zawartości tłuszczu i mix maślany.  Otrzymanie po raz kolejny tytułu Superbrands to wielkie wyróżnienie dla nas, ale zarazem potwierdzenie, że nasze starania i dbałość o produkt przynoszą efekty – mówi Prezes SM MLEKPOL.

MLEKPOL z Grajewa to największa spółdzielnia mleczarska w Polsce. Jest liderem na polskim rynku mleka UHT. MLEKPOL jest producentem marek Milko i Mazurski Smak. Spółdzielnię tworzy 12 zakładów w: Grajewie, Kolnie, Mrągowie, Sejnach, Zambrowie, Augustowie, Bydgoszczy, Sokółce, Dąbrowie Białostockiej, Radomiu, Zwoleniu i Gorzowie Wielkopolskim.


First Communications Sp. z o.o. Sp.K.

TEL: 85 74 36 856

FAX: 85 65 37 570

Mickiewicza 7/23

15-213 Białystok

http://www.firstcommunications.pl