This is some flash content - you'll need the flash plugin to see it

AKTUALNOŚCI

Pierwszy z międzynarodowych turniejów Mlecznej ligi zakończony! Nagrody wręczył Prezes SM MLEKPOL Edmund Borawski.

Pierwszy z międzynarodowych turniejów Mlecznej ligi zakończony!
Nagrody wręczył Prezes SM MLEKPOL Edmund Borawski.

Drużyna UKS LO Sejny została zwycięzcą międzynarodowego turnieju piłki siatkowej dziewcząt o Puchar Prezesa SM MLEKPOL, który został rozegrany w Sejnach. W turnieju wystartowało 8 drużyn.

Zwycięska drużyna odebrała z rąk prezesa Spółdzielni Mleczarskiej MLEKPOL okolicznościowy puchar i gratulacje. Puchary wręczone zostały również drużynom, które zajęły 2 i 3 miejsce- czyli Zespół Szkół nr 2 w Grajewie oraz Salos Ełk. Zawodniczki otrzymały również firmowe upominki od SM MLEKPOL.

Dwudniowy turniej rozegrany został w Zespole Szkół Ogólnokształcących
w Sejnach. Rywalizowało w nim 8 drużyn dziewczęcych - uczennic szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z: Zespołu Szkół nr 2 w Grajewie, ZS  Niećkowo, Augustowskiego Centrum Edukacyjnego, ZS Sokółka, Salos Ełk, drużyna z Łoździejów na Litwie, III LO Suwałki oraz UKS LO Sejny.

Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Prezesa SM MLEKPOL jest początkiem cyklu rozgrywek pod nazwą "Mleczna Liga", które odbywać się będą
w miejscowościach związanych z działalnością SM MLEKPOL.

SM MLEKPOL to lider polskiego mleczarstwa. Najbardziej znane marki MLEKPOLu to Łaciate, Milko i Mazurski Smak. Spółdzielnię tworzy 12 zakładów (w Grajewie, Kolnie, Mrągowie, Sejnach, Zambrowie, Augustowie, Bydgoszczy, Sokółce, Dąbrowie Białostockiej, Radomiu, Zwoleniu i Gorzowie Wielkopolskim).