This is some flash content - you'll need the flash plugin to see it


AKTUALNOŚCI

SM MLEKPOL gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

SM MLEKPOL gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

8 stycznia br. odbył się Jubileuszowy XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, pod hasłem: "Gramy z pompą; zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dzieci, czyli na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą". SM MLEKPOL od wielu lat wspiera fundację.

W br. SM MLEKPOL przekazała zestawy gadżetów na aukcje w Grajewie oraz Szczuczynie. Serwisy do kawy MLEKPOL, szlafroki Łaciate, kubeczki, koszulki, kalendarze trafiły do nowych właścicieli, a pieniądze z licytacji zasiliły konto fundacji.

Oprócz gadżetów przekazanych do licytacji, Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL wsparła podczas XX Finału WOŚP wolontariuszy – na ten cel przekazała produkty mleczarskie oraz upominki.

- To wielka przyjemność uczestniczyć co roku w akcji Jurka Owsiaka - mówi Ewa Gromadzka, Kierownik Działu Marketingu SM MLEKPOL. - MLEKPOL jako firma odpowiedzialna społecznie już kilka lat temu włączyła się w całoroczne granie z Wielką Orkiestrą.

SM MLEKPOL od wielu lat współpracuje z Fundacją Jurka Owsiaka, uczestniczy w programie „Policz się z cukrzycą” - na opakowaniach produktów zamieszcza informacje z tak zwanymi zamiennikami dla diabetyków.

SM MLEKPOL, właściciel marek Łaciate i Milko to niekwestionowany lider polskiego mleczarstwa. Skupuje i przerabia 14% pozyskiwanego w kraju surowca. Spółdzielnię tworzy 12 zakładów (w Grajewie, Kolnie, Mrągowie, Sejnach, Zambrowie, Augustowie, Bydgoszczy, Sokółce, Dąbrowie Białostockiej, Radomiu, Zwoleniu i Gorzowie Wielkopolskim) oraz 13,5 tysiąca dostawców – producentów mleka. Spółdzielnia zatrudnia ponad 2300 osób.