This is some flash content - you'll need the flash plugin to see it


AKTUALNOŚCI

Dzień Dziecka z MLEKPOL

„MLEKPOL DZIECIOM” pod takim hasłem Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL zorganizowała Dzień Dziecka w Grajewie (1 czerwca) oraz Kolnie (2 czerwca). Oficjalnego otwarcia imprez dokonał Edmund Borawski - Prezes SM Mlekpol w Grajewie. To już kolejny rok, w którym MLEKPOL organizuje Dzień Dziecka dla uczniów grajewskich oraz kolneńskich szkół podstawowych.


Dzieci z pełnym zaangażowaniem uczestniczyły w konkursach oraz turniejach. Organizatorzy zadbali o to, by nikomu nie zabrakło nagród. Zabawa była doskonała. Dzieci oblegały stoiska zręcznościowe, konstruktorskie, cyrkowe oraz plastyczne. Każdy z uczestników imprezy mógł spróbować swych sił w dojeniu krowy. Natomiast dzieci, które rozpierała energia testowały wytrzymałość zabawek dmuchanych. W trakcie imprezy rozegrane zostały także zawody sportowe – zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody. W tym roku nikt nie mógł się nudzić.

Podczas obchodów Dnia Dziecka MLEKPOL przygotował degustację swoich produktów. Każdy chętnie sięgał po jogurty, maślanki, serki oraz mleko produkowane przez SM MLEKPOL. Jednym z oczekiwanych przez dzieci punktów programu były lody, które zapewniła firma Koral.

Wszystkie atrakcje zorganizowane przez SM MLEKPOL z okazji Dnia Dziecka byłby bezpłatne.

Grajewo oraz Kolno, to miasta w których SM MLEKPOL ma zakłady produkcyjne i jest jednym z największych pracodawców.

Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL z Grajewa to niekwestionowany lider mleczarstwa w Polsce. Najbardziej znane marki Mlekpolu to Łaciate, Milko i Mazurski Smak. Spółdzielnię tworzy 12 zakładów - w Grajewie, Kolnie, Mrągowie, Sejnach, Zambrowie, Augustowie, Bydgoszczy, Sokółce, Dąbrowie Białostockiej, Radomiu, Zwoleniu i Gorzowie Wielkopolskim.